BLOG O COPYWRITINGU a všem okolo mně a psaní 

V tomto blogu najdete články zaměřené na psaní článků určených pro online i offline svět. Přináším své postřehy a shrnuji, co vím (a ještě nevím). 

Copywriter Markéta Mazancová z Českých Budějovic
Copywriter Markéta Mazancová z Českých Budějovic

Na čtení nudného článku se každý vykašle. Nikdo také není zvědavý na okázalou estrádu autorovy znalosti cizích slov. Prostě to napište tak, jak mluvíte. K tomu už stačí přidat jen správnou strukturu a formát a čtivý článek je (možná) na světě!

Sociální sítě se v marketingu těší velké popularitě. Dovolují rychle reagovat na změny, prezentovat novinky z minuty na minutu, zveřejňovat akční nabídky, propagovat značku, služby i produkty. Forma propagace přes sociální sítě je navíc poměrně levná. Co ale dělat, když na ni nemáte čas?

Dobrý copywriter pomáhá lovit firmám zákazníky. Je to právě on, díky komu se může vaše podnikání otočit o 180 stupňů. Jste připraveni na takový nápor zákazníků? Teď už stačí jen takového borce najít.

Kdo to tu píše:

Jmenuji se Markéta Mazancová a jsem redaktorka a copywriter na volné noze. Působím v Českých Budějovicích. Pro své klienty píšu texty, které prodávají, např. texty na web, PR články, firemní blogy, spravuji sociální sítě nebo vymýšlím slogany aj. S nadšením vytvořím unikátní texty, které naloví zákazníky i pro vaši firmu!